İletişim Bilgileri

GEBZE TOPRAK TARIM MAKINA PEYZAJ LTD STI

 • Yetkili Kişi: HAKAN HANİLÇE
 • Telefon numarası: +90 (262) 646-86-86
 • MSN: hakanisa@hotmail.com
 • Adres: MUSTAFAPAŞA MAHALLESİ İBRAHİMAĞA CADDESİ NO 49-A, GEBZE, Kocaeli, 41400, Türkiye

Sitedeki güncellemeler
FARE ZEHİRİ MUM BLOK, resim 1
 • FARE ZEHİRİ MUM BLOK, resim 2
 • FARE ZEHİRİ MUM BLOK, resim 3
 • FARE ZEHİRİ MUM BLOK, resim 4
 • FARE ZEHİRİ MUM BLOK, resim 5
 • FARE ZEHİRİ MUM BLOK, resim 6
 • FARE ZEHİRİ MUM BLOK, resim 7

FARE ZEHİRİ MUM BLOK

ETKİLİ OLDUĞU ZARARLILAR: Lağım Faresi, Tarla Faresi, Fındık Faresi, Ev-Çatı Faresi, Sincap, Sıçan, Keme, Jardon (ÖZELLİKLE SU SIÇANLARI VE NORVEÇ FARELERİ ÜZER
stokta var
3 TL
Satın Al
Ödeme ve Teslimat Şartları
İletişim Bilgileri
 • Yetkili Kişi: HAKAN HANİLÇE
 • Telefon numarası: +90 (262) 646-86-86
 • MSN: hakanisa@hotmail.com
 • Adres: MUSTAFAPAŞA MAHALLESİ İBRAHİMAĞA CADDESİ NO 49-A, GEBZE, Kocaeli, 41400, Türkiye
Ürün ile ilgili detaylı bilgi

ETKİLİ OLDUĞU ZARARLILAR:
Lağım Faresi, Tarla Faresi, Fındık Faresi, Ev-Çatı Faresi, Sincap, Sıçan, Keme, Jardon (ÖZELLİKLE SU SIÇANLARI VE NORVEÇ FARELERİ ÜZERİNDE BAŞARI)
OPSİYON:
Entegre Pest yönetimi programlarına uygun, yeni formülasyonlu etkin bir rodentisittir.Açık ve kapalı alanlarda kullanım için idealdir.
PERFORMANS RAPORU:
Sorexa grubu yemlerin, gerek mum blok, gerek pelet formunda olsun temelde su sıçanı, norveç faresi denilen türler üzerinde artı bir çekicilik sağladığı gözlemlenmiştir. İçeriğindeki gıda karışımlarının tüm fare türlerinin ilgisini çekici olması yanında özellikle bu gruptaki farelerde diğer fare türlerine nisbetle daha fazla tüketilme ve ilgilenilmeye sebep olduğu gözlemlenmekle birlikte, haşeremarket tarafından yapılan saha testleri henüz kesin bir kanı oluşturacak deneme sayısına erişmemiştir. Ancak yanyana konulan muhtelif yem türlerinden sorexa su sıçanları üzerinde daha çekici bir duruş sergilemiştir. Bu durum, Sorexa yemlerinin sahil, deniz kenarı, dere göl vb su alanları çevrelerindeki uygulamalarda başarı için ilave bir avantaj sağlayabileceğinin göstergesi kabul edilebilir. Sorexa Mum Blok Yem, Sorexa Pelet Yemlere nisbetle özellikle bahçe vb açık alanlarda görülecek sıçan türleri için daha kullanışlı ve çekici olacaktır.
AYIRICI ÖZELLİKLERİ:
SOREXA MUM BLOK RODENTİSİT, fare ve sıçanlar için yüksek toksisiteye sahip olduğundan, tek dozla gerekli öldürücü etkiyi sağlamaktadır.
Fare ve sıçanlar tarafından tercih edilen güçlü ve etkili bir formülasyondur.
Etken madde olarak kullanılan Difenacoum WHO (Dünya Sağlık Örgütü) tavsiyeli, hedef dışı organizma riski oldukça düşüktür.
Antikoagulant özelliği sayesinde fare ve sıçanlarda yem çekingenliği oluşturmaz.
Etken madde karaciğer üzerinde etkileşerek, kan pıhtılaşmasını engeller. Ölümler akut ve ani değil, 3-4 günlük zaman dilimleri içinde kan zehirlenmesi yoluyla gerçekleştiği için, yem tüketimi ortamdaki tüm fareler bitinceye kadar sürdürülür.
SOREXA MUM BLOK RODENTİSİT, her türlü fare ve sıçanlar üzerinde etkili yeni formülüyle başarılı bir zehirdir.
İnsan sağlığı açısından extra güvenlik unsuru olarak olarak Bitrex ve uyarıcı boya içermektedir.
Tek bir ısırık fare için yeterlidir. Diğer yandan tüm kaliteli fare yemlerinden beklenmesi gereken bir özellik olarak, ani ve hemen ölüme yol açmaz. Zira sosyal olarak yaşayan ve tecrübe kazanabilen kendi şartlarında ?son derece zeki? bir canlı olan fareler, sosyal grupları içinde bir fare zehiri yiyip hemen ölürse bunu fark edebilmekte ve diğer fareler hayatları boyunca bu zehre yaklaşmamaktadır.
SOREXA MUM BLOK SIÇAN YEMİ, RODENTİSİT Fare Zehirlerinin bileşiminde kullanılan gıda nitelikli katkı maddeleri ve uygun parafin katkısı, fareler açısından lezzetli ve davet edici bir imkan temin eder ve yem tüketimini kolaylaştırır.
KULLANIM METODU:
Mücadele yapılmak istenen mekanlarda dip bucak erişilmesi zor kuytu köşelere, delik ve yuvaları biliniyorsa yanlarına, ve fare hareket güzergahlarına, beslendikleri alanlara konulabilir.
ETKİN MADDE:
DİFENACOUM % 0.005
FORMÜLASYON ŞEKLİ:
Kullanıma hazır, mum blok fare zehiri

Sipariş bilgileri
 • Fiyat: 3 TL
 • Minimum Sipariş: 1 ad.
Ticiz.com'un rehber kategorisi: Kocaeli'deki Böcek ilaçlama ve böcek ilaçları
Oluşturma tarihi: 09.01.2015 14:10
Düzenleme tarihi: 05.09.2018 12:40